Zuzanna Glińska

Kandydatka do okręgu numer 3 - Mokotów

Lista 15 - miejsce 2

Jestem absolwentką historii sztuki (UW) i architektury (PW). Zajmuję się rewitalizacją blokowisk oraz jakością przestrzeni publicznych w miastach. Współorganizowałam we współpracy z CSW przegląd filmowy “Miasto, akcja!”. Miłośniczka teatru, polskiego kina i początkująca kostiumograf.

Od 4 lat działam w Miasto Jest Nasze, gdzie poznałam ludzi dla których nie ma rzeczy niemożliwych i którzy mają pomysły na naszą Warszawę.
Przywiodła mnie tu wrażliwość na kwestie estetyki w mieście – chaos przestrzenny, reklamy, zaniedbana zieleń, brak placów i ulic, które byłyby dla pieszych, a nie dla samochodów. I zamiast narzekać czy krytykować albo snuć niejasne wizje w Miasto Jest Nasze prowadzimy realne działania.

Nasi kandydaci do Rady Miasta i Rad Dzielnic naprawdę znają swoją okolicę i mają niezwykły dar słuchania głosu mieszkańców i odpowiadania na ich potrzeby.
Udział w wyborach jest dla nas ogromną szansą by mieć wpływ i możliwości na kształtowanie naszego miasta. Bez tego czeka nas znów 5 lat schodów i przebijania się z naszym głosem przez partyjny beton.

Kandyduję do Rady Warszawy na Mokotowie, dzielnicy, w której mieszkam i którą bardzo lubię.
Głos oddany na mnie to głos oddany na cały MJN czyli ludzi, którym się chce i którzy kochają Warszawę.