Paweł Kusak

Kandydat do Rady Dzielnicy z okręgu 3 - Saska Kępa

Mieszkam na Saskiej Kępie, gdzie jestem członkiem zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Szklany Dom”. Zawodowo zajmuję się projektowaniem dróg. Zaprojektowałem m.in. przebudowę ulicy Kobielskiej i Zagójskiej. W wolnym czasie biegam i uprawiam ogródek działkowy położony w jednym z ogrodów niedaleko Kanału Wystawowego. Jestem mężem i szczęśliwym ojcem dwulatka.

Na Saskiej Kępie cenię przede wszystkim dużą ilość zieleni, ale dostrzegam też wyzwania, którymi należy się zająć. Kandyduję do rady dzielnicy, bo chciałbym:

– pilnować interesu mieszkańców w debatach i propozycjach rozwiązań dotyczących parkowania;

– poprawić bezpieczeństwo rowerzystów, m.in. upomnieć się u władz miasta o wielokrotnie zapowiadaną budowę drogi rowerowej wzdłuż al. Waszyngtona;

– zwiększyć świadomość mieszkańców ws. zanieczyszczenia powietrza – będę wymagał od władz montażu tablicy informacyjnej na ten temat przy przystanku „Stacja Krwiodawstwa”;

– doprowadzić do zakupu i montażu pojemników na psie odchody wraz z zestawami do sprzątania i tabliczkami informacyjnymi przypominającymi o konieczności utrzymania czystości na chodnikach i trawnikach.

PAWEŁ KUSAK

Lista 24 - miejsce 5